Реклама у газеті

slide_1

Реклама сьогодні – надійно увійшла в наше життя, хоча ставлення до неї дуже суперечливе. Однак без явища реклами ми вже не можемо існувати.

Ще у 1923 році В.В.Маяковский у статті «Агітація і реклама» писав: «… жодна справа не рухається без реклами … зазвичай думають, що треба рекламувати тільки погань – хороша річ і так згодиться . Це найбільш хибна думка. Реклама повинна нагадувати нескінченно про кожну, навіть чудову річ … Думайте про рекламу!»
Покликання рекламних газет – думати про рекламу, а мета – бути поміченими.

Сьогодні кожен житель міста, в середньому, отримує десятки кілограм поліграфічної продукції на рік, і ця кількість постійно зростає.

Щотижня ми дістаємо з поштових скриньок по кілька рекламних газет. Якісь із них викидаємо, якісь швидко переглядаємо, а потім викидаємо, треті ж забираємо додому. У чому секрет? Відповідь дуже проста – на поведінку споживача частіше за все впливає зовнішній вигляд рекламної газети, кольорові рішення рекламних оголошень, а також саме оформлення, шрифти. При їх виборі враховуються такі чинники, як естетичність, зручність прочитання, привабливість, психологія споживача. Тільки самим винахідливим вдається привернути до себе увагу з усього різноманіття і змінити погляди.

Створюючи кожен номер газети « ПОЛТАВЦІ ІНФО » – ми готуємо приховане послання до читача. Дизайн, невелике наповнення , якість паперу і друку – ось «три кити» , які роблять нашу газету конкурентоспроможною. Реклама в нашій газеті говорить однією мовою з аудиторією.

З питань реклами звертайтеся до менеджерів компанії (053) 65-24-34

Leave a Reply

*

Яндекс.Метрика