Доставка

slide_1

Доставка газети «ПОЛТАВЦІ ІНФО» у Полтаві

Розповсюдження рекламної поліграфії по поштових скриньках – недорогий та досить ефективний рекламний інструмент.

Вам може здатися, що для поширення рекламних листівок Полтава – досить просте місто. І тому не обов’язково звертатися до професійної команди, щоб провести ефективну рекламну кампанію. Але це не так. Якщо Ви бажаєте отримати результат, потрібно володіти специфікою розповсюдження рекламних листівок і роздати їх своїй цільовій аудиторії.

Спеціально навчені фахівці нашої компанії поширять Ваші листівки – Полтава не буде ними переповнена, а Ви отримаєте відмінний комерційний ефект.

Як правильно визначити свого споживача? Як вибрати саме ті будинки, де мешканці неодмінно зацікавляться запропонованою рекламою? Як проникнути у закриті домофонами і пильними консьєржками під’їзди? Ми пропонуємо вам рішення цих проблем :

– Наші розповсюджувачі зможуть безперешкодно увійти в кожен під’їзд і розкласти по поштових скриньках рекламні листівки. У звітах про виконану роботу ми надамо список, в якому буде вказано, куди, коли і в якій кількості доставлені Ваші рекламні звернення .

– Ми гарантуємо, що листівки потраплять в кожну поштову скриньку попередньо спланованого маршруту, так як за кур’єрами здійснюється постійний контроль зі сторони редакції.

– Демократичні ціни і досвід роботи дозволяє нам організувати доставку рекламної поліграфії тиражем до 75 000. А якщо бажаєте отримати цільову аудиторію? Вибирайте райони і будинки, в яких висока ймовірність проживання Ваших потенційних клієнтів – кожен під’їзд, поштова скринька нашої напрацьованої бази працюватимуть на Вас!

Плануйте рекламну кампанію разом з нами – телефонуйте (050) 304-29-00 – ми відповімо на всі Ваші запитання, запропонуємо оптимальний варіант розповсюдження листівок по поштових скриньках в рамках Вашого бюджету.

Leave a Reply

*

Яндекс.Метрика